26 Zář

Vítězem Českého poháru ČATHS 2013 ve sportovní pistoli se stal Vladimír Marčan a ve vzduchové pistoli Roman Gronský.

V sobotu 21. 9. přivítala Olomouc účastníky finálového kola Českého poháru 2013 ve sportovní střelbě. V ranní soutěži za nepříliš příznivých povětrnostních podmínek v disciplíně P3/sportovní pistole 30+30 ran na 25 metrů zvítězil výsledkem v Mistrovské výkonnostní třídě Vladimír Marčan před druhým Romanem Gronským a třetím Františkem Konečným. Po sečtení bodů z nejlepšího kola a finále v této disciplíně získal Vladimír Marčan Titul Vítěz Českého poháru, 2. místo obsadil Roman Gronský a 3. místo František Konečný.

Odpoledne pokračovalo Finále ČP disciplínou P1/vzduchová pistole 60 ran na 10 metrů, kterou vyhrál Roman Gronský, 2. místo obsadil Vladimír Marčan a 3. místo si vystřílel František Konečný. Po sečtení bodů z nejlepšího kola a finále v této disciplíně se stal celkovým vítězem Roman Gronský, 2. místo získal Vladimír Marčan a 3. místo obsadil Miroslav Krystyník.